Värviline LED Taskulamp USB Laadimisega

Vastupidav LED taskulamp metallist. 4 värvi - valge, punane, lilla, roheline. Taaslaetava USB akuga ning saab kasutada ka 3 AAA patareiga. Lambi pead keerates muutub ka valguspunti suurus ja fookus.

30,00 

Vastupidav LED taskulamp metallist. 4 värvi – valge, punane, lilla, roheline. Taaslaetava USB akuga ning saab kasutada ka 3 AAA patareiga. Lambi pead keerates muutub ka valguspunti suurus ja fookus.

10 laos

Kirjeldus

Mitmevärviline LED taskulamp, mis on mugav tööriist mis tahes välitegevuseks, hädaolukorraks või igapäevaseks kasutamiseks. Taskulambil on 4 erinevat värvi – valge, punane, roheline ja lilla –, mis võimaldavad teil valida oma konkreetsetele vajadustele sobivaima värvi.

Taskulamp on taaslaetav, mis tähendab, et saate seda lihtsalt USB-kaabli kaudu laadida ja see on uuesti kasutamiseks valmis. Teise võimalusena saab seda kasutada ka 3 AAA patareiga (ei ole kaasas).

Tugeva pandla abil saab lampi kinnitada rihmale või vööle ning paela abil hoida ka kindlalt ümber käe.

Taskulambi kompaktne suurus muudab selle kaasaskandmise lihtsaks ja vastupidav konstruktsioon tagab, et see peab vastu igapäevasele kulumisele. Erinevad värvivalikud muudavad selle ideaalseks erinevates olukordades – valge üldiseks kasutamiseks, punane öönägemise säilitamiseks, roheline jahipidamiseks ning lilla vedelike ja plekkide tuvastamiseks.

Usaldusväärse ja mitmekülgne LED valgusallikas – olenemata sellest, kas te olete telkimas, matkate, töötate oma autoga või tegelete hädaolukorraga, annab see taskulamp teie vajadustele vastava õige koguse valgust ja õiget värvi. Taaslaetav funktsioon ja võimalus kasutada AAA patareisid teevad sellest suurepärase valiku neile, kes soovivad paindlikkust ja mugavust.

Lisainfo

Kaal 0,361 kg
Mõõtmed 20,5 × 9 × 6 cm

Lisa kommentaar