Automaatkäigukasti Dünaamiline Õlivahetus Haapsalus

kaigukasti-dunaamiline-olivahetus

Levinud on eksiarvamus, et automaatkäigukast justkui ei vaja hooldust, kuid hoolduse õigel ajal tegemata jätmine võib hoopis lõppeda käigukasti vahetusega, sest hooldusest enam ei piisa.

Ilves Motors pakub kvaliteetset automaatkäigukasti diagnostikat ja dünaamilist õlivahetust kõikidele automarkidele Haapsalus, Uuemõisas.

Töid teostab kvalifitseeritud tehnik ning kasutatakse täisautomaatseid seadmeid, millega ei rikuta käigukasti.

Mis on automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus?

Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus on protsess, mille teostamiseks kasutakase spetsiaalset automaatkäigukasti hooldusseadet, mille opereerimine eeldab väga põhjalikke teadmisi ja kogemusi.

Antud seadmega saab teostada hooldust praktiliselt kõikidele automaatkäigukasti tüüpidele.

Käigukasti läbipesu teostame ilma pesuaineta, ainult uue õli abil, kuna pesuaine võib käigukastis teha rohkem kahju, kui kasu.

0-automaatkasti-dunaamiline-olivahetus

Seadme abil saab automaatkäigukastist täiel määral vana õli kätte ning see asendatakse uuega.

Lõpptulemuseks on taas sujuv käiguvahetus ning töökindel käigukast.

Millal teostada hooldust käigukastile?

Tihti võib käigukasti probleemide ilmnemisel juba olla liiga hilja, et teostada hooldust ning seega oleks tark teatud vahemaa läbides või aja möödudes (5-8 aastat) lasta kontrollida automaatkasti seisukorda.

Aja jooksul muutuvad käigukastis õli omadused kas niiskuse või lisandite tõttu ning seega võib hüdromuhvi töö olla häiritud.

Määrdunud õli tõttu hakkavad tekkima värinad, jõnksud, matsud, pöörete kõikumised ja muud ebameeldivad helid, mida ükski autoomanik oma masinast kuulda ei sooviks.

Lisaks hakkavad määrdunud õli tõttu kuluma kiiremini sidurikettad ning see vähendab käigukasti eluiga oluliselt.

NB: Käigukasti hooldus tuleks teostada vastavalt käigukasti tüübile:

  • Tavaautomaat (planetaar)  80 000 – 100 000 km või 8 aastat;
  • CVT (variaator)  40 000 – 60 000 km;
  • DCT (topeltsiduriga) 40 000 – 60 000 km.

Kui palju maksab automakäigukasti õlivahetus?

Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus on nagu inimese sõrmejälg – see on väga unikaalne ja protsess on erinev iga käigukasti tüübi puhul. Õlivahetuse hind on fikseeritud 126EUR ning sellele lisandub konkreetse käigukasti tüübist sõltuvalt õli- ja filtrikulu.

Miks valida Ilves Motors?

Kasutame uusimaid seadmeid nii dünaamilise õlivahetuse teostamiseks kui ka diagnoosimiseks. Meil on kvalifitseeritud õlivahetusseadme operaator ja loomulikult teeme oma tööd täie pühendumusega, et tehtud töö kestaks!